Merchandisier dla koncernu Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o Kamieniec Wrocławski

InterKadra Sp. z o.o.

Kamieniec Wrocławski, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kamieniec Wrocławski

Obowiązki:
- wyłożenie towaru na półki sklepowe,
- dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu, kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
- kontrola ważności przydatności produktów do spożycia.
- układanie produktów zgodnie z zasadą FIFO,
- zadbanie o czystość stoiska sprzedażowego,
- wykonywanie inwentaryzacji towaru,
- raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

Oferujemy:
- stałe zlecenia merchandisingowe
- umowę zlecenia podpisywaną z APT Interkadra
- pracę dla lidera rynku napojów bezalkoholowych w Polsce

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia
- komunikatywność,
- dyspozycyjność dwa razy w tygodniu,
- silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie,
- doświadczenie w pracy merchandisiera będzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.