InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Merchandiser

Miejsce pracy: Wieluń

Obowiązki:

• wyłożenie towaru na półki sklepowe,

• dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu, kontrolę stanu towarów na półce sklepowej,

• zadbanie o czystość stoiska sprzedażowego,

• dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

• dyspozycyjność 2 dni w tygodniu,

• silna motywacja do pracy i zaangażowanie,

• doświadczenie w pracy merchandisera będzie dodatkowym atutem,

Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych jest warunkiem koniecznym do podjęcia pracy!

Oferujemy:

• stałe zlecenia merchandisingowe,

• pracę dla firmy o uznanej marce.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.