Merchandiser

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, jednego z największych firm z branży elektroniki użytkowej, która posiada w swoim portfolio marki rozpoznawalne na całym świecie, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

MerchandiserMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Dbanie o należytą, zgodną ze standardami, ekspozycję Produktów w punktach sprzedaży,
  • Podejmowanie niezbędnych działań do aktywacji działań promocyjnych w punktach sprzedaży, w szczególności sprawdzenie obecności promowanych produktów, instalacji materiałów reklamowych, informowanie sprzedawców o zasadach promocji i regulaminie,
  • Realizacja planów sprzedażowych i strategii klienta poprzez działania merchandisingowe w sklepach,
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów ze sprzedawcami, udzielanie niezbędnych informacji o produktach ich cechach, funkcjach i zaletach, nowościach produktowych,
  • Zapewnienie produktom odpowiednich oznaczeń cenowych i dodatkowych informacji o nich,
  • Implementacja dodatkowych lokalnych aktywności promocyjnych takich jak instalacja standów promocyjnych i ich zatowarowanie,
  • Serwisowanie ekspozycji w razie potrzeby (wymiana kabla zasilającego, wymiana karty SD, restart tabletu itp.),
  • Sprawdzanie dostępności produktów zgodnie z przygotowanymi planogramami/listingami oraz dodatkowych ekspozycji, zbieranie w/w informacji w uzgodnionej formie gotowych do dalszego przetwarzania, rekomendacja uzupełnienia o brakujące towary,
  • Przeprowadzanie szkoleń o produktach, technologiach w punkcie sprzedaży,
  • Zbieranie informacji o produktach i działaniach konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy merchandisera, promotora lub przedstawiciela handlowego,
  • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Operatywność, rzetelność, konsekwencja w działaniu,
  • Zaangażowanie, entuzjazm, komunikatywność,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • Ogólna znajomość branży elektroniki użytkowej,
  • Znajomość podstaw ogólnej wiedzy dotyczącej technologii w świecie elektroniki użytkowej (podłączanie sprzętu, bluetooth, aplikacje mobilne etc),
  • Własny samochód.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.