InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Merchandiser

Miejsce pracy: Kraków

NR. REFERENCYJNY: MERCH/2017/KRK

OPIS STANOWISKA:

  • wykładanie towaru,
  • działania merchandisingowe zgodnie ze standardami Klienta,
  • zapewnienie należytej estetyki ekspozycji.

WYMAGANIA:

  • aktualna książeczka sanepidowska,
  • dyspozycyjność do pracy dorywczej w kilku marketach,
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • motywacja do pracy i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • pracę dla firmy o uznanej marce,
  • elastyczny czas pracy - sam decydujesz kiedy i o której godzinie będziesz pracować,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV. Zwybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.