Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Merchandiser

Miejsce pracy: Koszalin

Aktualnie dla naszego Klienta – wiodącej firmy w branży tytoniowej - poszukujemy odpowiedniego Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: PHJ/12/2014

Główne obowiązki na stanowisku:

• zapewnianie ujednoliconej prezentacji produktów, dbanie o dostępność produktów

• prowadzenie akcji marketingowych, dostarczanie materiałów wspierające sprzedaż

• zapewnianie i kontrola zachowania warunków w zawartych kontraktach

• regularne wizyty u klientów

• wdrażanie akcji marketingowych, handlowych i konsumenckich zgodnie z ustalonymi wcześniej regułami

• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

• raportowanie do przełożonego

Wymagania:

• wykształcenie: minimum średnie

• dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, 8 h dziennie, elastyczny czas pracy między 7:00 i 18:00

• prawo jazdy kat. B

• znajomość topografii miasta

• znajomość MS Office w stopniu średnio-zaawanasowanym

• niekaralność

Oferujemy:

• współpracę z firmą o światowym zasięgu

• samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole

• atrakcyjne wynagrodzenie

• opiekę i merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

• narzędzia pracy (telefon, samochód)

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.