Merchandiser – wykładanie towaru – praca dorywcza

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
• Wykładanie artykułów z branży kosmetycznej w jednym z marketów;
• Utrzymanie czystości półek;
• Utrzymywanie kontaktów z personelem sklepu;
• Wypełnianie prostego raportu poprzez aplikację w telefonie.

Wymagania:
• Posiadanie telefonu z systemem android dostępem do internetu;
• Dyspozycyjność min. 4 razy w miesiącu (termin wizyty dowolny);
• Mile widziane doświadczenie w obszarze merchandisingu;
• Dodatkowym atutem będzie status ucznia/studenta;
• Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:
• Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę zlecenie;
• Wizyty w każdym markecie 1 raz w tygodniu (elastyczny czas pracy);
• Stawkę godzinową: 15,50zł brutto;
• Szkolenie wstępne z zakresu produktów firmy;
• Pracę z produktami renomowanej marki.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Jeżeli podoba Ci się nasza oferta - aplikuj!
Poleć nas również swoim znajomym!

Numer referencyjny: MERCH/01/17/BDG
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.