Merchandiser stacjonarny, PRACA DODATKOWA PRZED ŚWIĘTAMI

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Potrzebujesz dodatkowego zarobku przed świętami? Lepiej trafić nie mogłeś!

Merchandiser stacjonarny na terenie Wrocławia

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wizytowanie punktów handlowych na podległym obszarze w celu odbycia jawnych badań audytowych
  • przeprowadzenie serwisu merchandisingowego
  • zadbanie o obecność cen przy produktach Klienta
  • raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

Naszym kandydatom oferujemy:

  • pewną pracę o charakterze dodatkowym w branży FMCG
  • samodzielne układanie planu dnia (elastyczne godziny pracy, rozłożenie projektu w czasie),
  • całkowity lub częściowy zwrot kosztów za dojazd.

Czekamy na Twoją aplikację, jeśli:

  • poszukujesz pracy dodatkowej,
  • posiadasz telefon z systemem Android,
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną i odpowiedzialną.

Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy zarówno na miesiąc jak i na dłuższy czas. Wybór należy do Ciebie!

Mile widziani studenci zaoczni.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne, Praca Kontrola jakości