Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Merchandiser OPOLE

Miejsce pracy: Opole, Kluczbork

Dla naszego Klienta – jednej z największych globalnych firm branży FMCG dostarczającej konsumentom w 180 krajach produkty marek rozpoznawalnych na całym świecie – poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zadania:
•Zarządzanie produktami/markami w podległych sklepach zgodnie z polityką firmy,
•Wykładanie towaru na półki – praca fizyczna,
•Budowanie długofalowych relacji z Klientami,
•Pełnienie roli Ambasadora – osoba pierwszego kontaktu dla Klienta i Personelu Sklepu,
•Codzienne raportowanie działań poprzez system elektroniczny w telefonie komórkowym.

Nasze wymagania:
•Mile widziane doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu, obsłudze Klienta,
•Aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia
•Sprawność fizyczna, komunikatywność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za zadania i powierzone mienie,
•Umiejętność samodzielnej pracy,
•Mile widziane prawo jazdy kat. B (zagwarantowany samochód służbowy)
•Uwaga: w niektórych lokalizacjach może pojawić się konieczność pracy nocnej lub w godzinach wieczornych

Oferujemy:
•Pracę na stanowisku Merchandisera z renomowanymi produktami/markami firmy rozpoznawalnymi na całym świecie,
•Zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu o umowę zlecenie lub umowa B2B z możliwością przejścia na umowę o pracę,
•Narzędzia: telefon z aplikacją do raportowania oraz w przypadku merchandisera mobilnego samochód służbowy,
•Umowy i wynagrodzenie zawsze na czas
•System motywacyjny i nagrody dla najlepszych!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.