InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Merchandiser Mobilny

Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska pracy:

  • Działania merchandisingowe zgodnie ze standardami klienta,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu, kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
  • Kontrola ważności przydatności produktów do spożycia,
  • Zapewnienie należytej estetyki ekspozycji,
  • Sezonowa inwentaryzacja produktów,
  • Komunikacja z strukturami sprzedażowymi klienta,
  • Raportowanie poprzez system mobilnego raportowania.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
  • Komunikatywność,
  • Silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • Doświadczenie w pracy merchandisera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Użyczenie auta do celów służbowych.

Oferujemy:

  • Praca w młodym zespole,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Umowa zlecenie / umowa w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet)
  • Pełny zwrot za paliwo.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.