Merchandiser Mobilny / Audytor Merchandisingu

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon z systemem do raportowania, samochód służbowy),
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę,
  • Perspektywy rozwoju.

ZADANIA:

  • Generowanie zamówień z punktów,
  • Merchandising półki,
  • Egzekucja ustaleń centralnych i promocji,
  • Budowa ekspozycji dodatkowych lokalnych
  • Montaż i egzekucja obecności POS,
  • Przeprowadzanie audytu merchandisingowego.

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku audytora, merchandisera, tajemniczego klienta lub przedstawiciela handlowego,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Umiejętność budowania relacji,
  • Komunikatywność,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dynamika działania,
  • Profesjonalizm.

W przesyłanych aplikacjach proszę o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.