Merchandiser asortymentu Coca-Cola - Ropczyce/Tesco

InterKadra Sp. z o.o.

Ropczyce, podkarpackie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Ropczyce

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Wykładanie towarów firmy Coca-Cola / Ropczyce
Nr referencyjny: MER/ROP

OFERUJEMY
• Zlecenia merchandisingowe dla marki Coca-Cola,
• Atrakcyjne wynagrodzenia,
• Pracę dla firmy o uznanej marce,
• Możliwość awansu,
• Odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy do raportowania wyników pracy).

OBOWIĄZKI
• Działania merchandisingowe zgodnie ze standardami Klienta.
• Dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu,
• Kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
• Kontrola ważności przydatności produktów do spożycia,
• Zapewnienie należytej estetyki ekspozycji,
• Sezonowa inwentaryzacja produktów,
• Komunikacja z strukturami sprzedażowymi klienta,
• Raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

WYMAGANIA
• Umiejętność obsługi telefonu typu Smartfon oraz aplikacji internetowej.
• Aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
• Komunikatywność,
• Silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
• Doświadczenie w pracy merchandisera będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.