Merchandiser asortymentu Coca-Cola Kraków/Makro

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RPi za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudniena pod nr 3372.

Nr referencyjny: MER/KR

OFERUJEMY

• Zlecenia merchandisingowe dla marki Coca-Cola,
• Atrakcyjne wynagrodzenia,
• Pracę dla firmy o uznanej marce,
• Możliwość awansu,
• Odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy do raportowania wyników pracy).

OBOWIĄZKI
• Działania merchandisingowe zgodnie ze standardami Klienta.
• Dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu,
• Kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
• Kontrola ważności przydatności produktów do spożycia,
• Zapewnienie należytej estetyki ekspozycji,
• Sezonowa inwentaryzacja produktów,
• Komunikacja z strukturami sprzedażowymi klienta,
• Raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

WYMAGANIA
• Umiejętność obsługi telefonu typu Smartfon oraz aplikacji internetowej.
• Aktualna książeczka sanepidowska i/lub
• gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
• Komunikatywność,
• Silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
• Doświadczenie w pracy merchandisera będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.