Opis stanowiska pracy

Firma jest przedstawicielem największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce.

Nasi Klienci mają do dyspozycji szeroką ofertę produktową i dzięki nam mogą optymalizować koszt energii elektrycznej biorąc pod uwagę profil jej zużycia oraz potrzeby wolumenowe.

  • Masz doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej?
  • Chciałbyś zbudować i zarządzać zespołem handlowym oraz sprawdzić się w roli sprzedawcy energii elektrycznej do Klientów Biznesowych?

Dołącz do grona profesjonalistów zajmujących się sprzedażą i zostań

MENEDŻEREM ZESPOŁU!

Szukamy doświadczonej i samodzielnej osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  1. Zbudowanie od podstaw oraz efektywne zarządzanie zespołem
  2. Realizowanie planów sprzedażowych podległego zespołu na powierzonym terenie
  3. Aktywne pozyskiwanie oraz sprzedaż energii elektrycznej do Klientów Biznesowych
  4. Raportowanie wyników oraz bieżąca administracja

Od kandydatów oczekujemy:

  1. Minimum rocznego doświadczenia handlowego w sprzedaży energii elektrycznej – warunek konieczny
  2. Umiejętności współpracy z Klientem
  3. Umiejętności rekrutowania oraz motywowania zespołu
  4. Zdolności organizowania pracy własnej oraz swojego zespołu
  5. Systematyczności, dokładności, komunikatywności oraz zdolności negocjacyjne
  6. Wysokiej efektywności i motywacji do osiągania wyznaczonych celów
  7. Nastawienia na rozwój kompetencji
  8. Samodzielności oraz wysokiej kultury osobistej
  9. Umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  1. Atrakcyjny system wynagrodzenia składający się ze stałego wynagrodzenia oraz systemu premiowego
  2. Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy lub umowę zlecenie
  3. Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy z kartą flotową
  4. Profesjonalne szkolenie z wiedzy dotyczącej branży energetycznej
  5. Udział w cyklicznych spotkaniach strategicznych dotyczących rozwoju firmy
  6. Wsparcie ze strony Back Office oraz Call Center
  7. Wsparcie marketingowe
  8. Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  9. Pracę w firmie z powodzeniem działającej na rynku energii elektrycznej od kilku lat

Prosimy także o wpisanie w CV swojego aktualnego miejsca zamieszkania.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Prezentacja firmy

Firma RW Partner Sp.z o.o.jest spółką działającą na rynku doradzt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Obsługa klienta