Opis stanowiska pracy

  • Masz wysoko ustawioną poprzeczkę i interesuje Cię wysokie, o ile nie bardzo wysokie wynagrodzenie ?
  • Wykazujesz umiejętności w zarządzaniu zespołem ?
  • Czujesz, że jesteś świetnym handlowcem potrafiącym dobrze sprzedawać ?
  • Słyszysz od swoich klientów/pracowników, że można Ci zaufać ?
  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży - To Twój dodatkowy atut, a nie wymóg !

Poszukujemy ambitnych ludzi, których głównym zadaniem będzie budowanie i zarządzanie zespołem konsultantów oraz aktywny udział w procesie sprzedaży

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego pod szyldem renomowanej, międzynarodowej organizacji biznesowej
  • Konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz awansów
  • Atrakcyjny i unikalny produkt na polskim rynku
  • Innowacyjną technologię i sprawdzone procedury
  • Dodatkowe benefity w postaci szkoleń, wyjazdów

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie – wyższe będzie atutem
  • Co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bez względu na branżę będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Prudential to wiodąca marka na rynku ubezpieczeń w Stanach Zjedno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia