MENEDŻER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Aviva Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

• rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu

• odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

• szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu

• dbanie o jakość sprzedaży

Naszym Menedżerom oferujemy:

• motywacyjny system wynagradzania

• jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

• profesjonalny system szkoleń menedżerskich

• wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

• doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej

• doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu

• wyższe wykształcenie

• inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!