Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Avivy w Polsce szukamy osób, które chcą z nami rozwijać swoją karierę zawodową jako:

Wymagania

Najważniejsze zadania menedżera zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
  • dbanie o jakość sprzedaży

Naszym menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej
  • doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu
  • wyższe wykształcenie
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność

Prezentacja firmy

Międzynarodowa grupa Aviva jest piątą pod względem wielkości przy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management