Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Poznaj korzyści ze współpracy z nami:
- Jasno określona ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji;
- Cykl szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie i sprzedażowe;
- Zapewnione nowoczesne narzędzia pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Elastyczny czas pracy;
- Umowa agencyjna wraz z kontraktem menedżerskim;
- Wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Jakie będą Twoje zadania:
- Rekrutacja i wdrażanie kandydatów na agentów ubezpieczeniowych;
- Zarządzanie zespołem sprzedażowym;
- Rozwój kompetencji poprzez uczestniczenie w szkoleniach oraz realizację działań menedżerskich;
- Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów finansowych;
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Jesteś kandydatem, którego szukamy, jeśli:
- Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub/i w branży finansowej;
- Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w obszarze zarządzania sprzedażą;
- Posiadasz wyższe wykształcenie.

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!