Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.

MENEDŻER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Opole

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
  • dbanie o jakość sprzedaży

Naszym Menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej
  • doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu
  • wyższe wykształcenie
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!