MENEDŻER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Prudential Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Masz wysoko ustawioną poprzeczkę i interesuje Cię jedynie wysokie, o ile nie bardzo wysokie wynagrodzenie?
  • Jesteś świetnym handlowcem lub menedżerem potrafiącym dobrze sprzedawać i doskonale radzisz sobie z rekrutacją oraz zarządzaniem zespołem?
  • Twoje dotychczasowe stanowisko generuje zbyt małe dochody?
  • Posiadasz swój własny zespół sprzedażowy liczący co najmniej 3 handlowców lub możesz przejść do nas z dobrymi handlowcami? - To Twój dodatkowy atut!

Prudential Polska poszukuje ambitnych menedżerów

Do naszego Oddziału w Opolu poszukujemy ludzi, których głównym zadaniem będzie zarządzanie zespołem oraz rozwój własnej sieci sprzedaży.

Przewidujemy również rozwój Agencji w miastach powiatowych województwa opolskiego.

Wymagania względem kandydata:

  • Wyższe wykształcenie (ew. w trakcie studiów).
  • Co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bez względu na branżę będzie dodatkowym atutem.

Wsparcie z naszej strony:

  • Rozwój zawodowy pod szyldem renomowanej międzynarodowej organizacji biznesowej
  • Przejrzyste zasady awansu i budowy swojej własnej agencji ubezpieczeniowej
  • Tworzenia swoich własnych struktur sprzedaży
  • Stabilne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy.
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

Prudential Polska Sp. z o.o. zajmuje się głównie dystrybucją prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Finanse, Praca Bankowość