MENEDŻER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Aviva Sp. z o.o.

30-415 Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: 30-415 Kraków

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

- rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
- odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
- szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
- dbanie o jakość sprzedaży

Naszym Menedżerom oferujemy:

- motywacyjny system wynagradzania
- jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
- profesjonalny system szkoleń menedżerskich
- wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

- doświadczenie w sprzedaży - mile widziane w branży ubezpieczeniowej
- doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu
- wyższe wykształcenie
- inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!