Menedżer Zespołu Sprzedażowego

MAM

Kędzierzyn-Koźle, śląskie

Opis stanowiska pracy

Duża instytucja finansowa o prawie 170letnim doświadczeniu, w związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukuje Kandydatów na stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedażowego do poprowadzenia filii w Kędzierzynie Koźlu.

Wymagamy:
- doświadczenia w prowadzeniu i/lub budowaniu zespołu sprzedażowego
- umiejętności motywowania
- wysokich zdolności interpersonalnych
- prawa jazdy kat.B
- wykształcenia min. średniego
- niekaralności

Zakres zadań:
- budowanie i zarządzanie podległym zespołem doradców-handlowców
- motywowanie i rozwój zespołu
- szkolenie i wdrażanie do pracy nowych przedstawicieli
- realizacja wyznaczanych celów biznesowych
- rozliczanie ilościowe i jakościowe pracy doradców

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzenia (stała + prowizja + premia)
- dodatek finansowy na paliwo
- pakiet profesjonalnych szkoleń
- pracę z dedykowanym coachem i trenerem
- możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

CV wraz z klauzulą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać poprzez serwis infopraca

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość