Menedżer Techniczny

HRK S.A.

Świdnica, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Menedżer TechnicznyMiejsce pracy: Świdnica

Zadania:

  • Współpraca z Klientem, dbanie o najwyższe standardy obsługi Klienta,
  • Bieżące raportowanie,
  • Analiza i optymalizacja ponoszonych kosztów przez Klienta,
  • Organizacja pracy zespołu techników,
  • Kontrola techniczna, okresowe przeglądy nieruchomości oraz urządzeń będących wyposażeniem technicznym obiektu,
  • Nadzór nad eksploatacją obiektu oraz prowadzenie dokumentacji ekspolatacyjnej,
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych personelu oraz szkoleń,
  • Motywowanie zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w technicznej obsłudze nieruchomości oraz zarządzaniu zespołem,
  • Uprawnień SEP minimum gr. 1 i 2 (D+E), grupa 1 pow. 1 kv,
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Umiejętność pracy z pakietem Microsoft Office oraz obsługi komputera,
  • Znajomość i umiejętność obsługi systemów: HVAC, elektrycznych, wodno - kanalizacyjnych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, otwartość.

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku przy prestiżowym kontrakcie,
  • Umowa o pracę,
  • Świadczenia dodatkowe, m.in. opieka medyczna, karta Multisport,
  • Atrakcyjny system szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.