Menedżer Stażysta

Grzegorz Dziedziński

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Główne zadanie to intensywny rozwój kompetencji menedżerskich poprzez:
- sprzedaż produktów – pozyskanie i obsługa klientów,
- pozyskiwanie i wdrażanie nowych sprzedawców do pracy,
- realizacja zadań menedżerskich (planowanie i monitorowanie pracy zespołu motywowanie oraz szkolenie i coaching),
- uczestnictwo w szkoleniach.

W trakcie stażu:

- poznasz specyfikę rynku ubezpieczeń oraz zakres oferowanych produktów,
- poznasz zakres pracy Przedstawicieli ds. Ubezpieczeń i Inwestycji,
- zdobędziesz doświadczenie menedżerskie w:
* rekrutacji i wdrażaniu nowych sprzedawców,
* wyznaczaniu celów i opracowywaniu planów ich osiągnięcia,
* monitorowaniu pracy sprzedawców oraz egzekwowaniu wyznaczonych zadań,
* motywowaniu i wspieraniu sprzedawców w ich codziennej pracy,
* coachingu narzędziowym oraz szkoleniu sprzedawców

Naszym Stażystom oferujemy:

- motywacyjny system wynagradzania,
- profesjonalny system szkoleń sprzedażowych i menedżerskich,
- wsparcie na każdym etapie wdrożenia dostosowane do indywidualnych potrzeb (coaching i mentoring),
- jasno określoną ścieżkę dalszego rozwoju zawodowego – po okresie stażu możliwość objęcia stanowiska Menedżera Zespołu Sprzedaży,
- stabilną karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Idealnego kandydata cechuje:

- chęć rozwoju kariery zawodowej w obszarze zarządzania sprzedażą,
- predyspozycje do pracy w sprzedaży oraz zarządzania zespołem,
- inicjatywa w działaniu, proaktywność oraz wewnętrzna motywacja do osiągnięcia celów,
- wykształcenie co najmniej średnie,
- co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe.

Prezentacja firmy

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Finanse