Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i wdrożenia platformy telewizyjnej AVIOS na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:
- nawiązywanie kontaktów handlowych,
- budowanie bazy danych firm współpracujących, tworzenie raportów i analiz,
- sprzedaż unikatowego na skalę światową produktu w segmencie IPTV,
- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Partnerami, a także kontakty bezpośrednie z kluczowymi Klientami.

Nasza oferta:
- stałe zatrudnienie,
- praca w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie z podstawą do 3000 zł plus premia,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- współtworzenie strategii sprzedaży (w tym wpływ na udoskonalanie produktu).

Wymagania

- dobra znajomość branży rozwiązań IT w zakresie telewizji cyfrowej,
- wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- samodzielność, mobilność i dobra organizacja pracy,
- doświadczenie w sprzedaży produktów na rynku B2B szczególnie z branży IT (systemów).

Prezentacja firmy

AVIOS należy do grupy kapitałowej KORBANK S.A. - jednego z największych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi