Menedżer Sprzedaży / Key Account Manager

e-City Vision

93-578 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna e-City Vision poszukuje kreatywnego Menedżera Sprzedaży.

Do naszego zespołu z radością przyjmiemy osobę, która zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów w obszarze marketingu, grafiki i usług outsourcingu IT.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów
-współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy
-przygotowanie ofert i prezentacji dla klientów
-reprezentowanie firmy podczas konferencji, targów, oraz innych spotkań branżowych
-tworzenie materiałów promocyjnych
-profesjonalne reprezentowanie firmy i umacnianie wizerunku w branży

Oferujemy:
-pracę w pełnym pasji i zaangażowania zespole
-atrakcyjne warunki finansowe
-autonomię i możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw
-kreatywne zadania oraz wzywania, które zapewnią Ci stały rozwój

Wymagania

Od osoby na tym stanowisku wymagamy:
-znajomości zagadnień sprzedażowych w stopniu bardzo dobrym
-poparte wynikami doświadczenie w sprzedaży
-znajomość branży Marketingu oraz Outsourcingu IT
-znajomość narzędzi e-marketingu
-predyspozycja do nawiązywania kontaktów biznesowych
-zorientowanie na cele, samodzielność, zorganizowanie
-wykształcenia wyższego kierunkowego (marketing, zarządzanie lub psychologia)
-odbyte szkolenia w zakresie obsługi klienta i technik sprzedaży

Prezentacja firmy

Jesteśmy kreatywną agencją interaktywną, specjalizującą się w tworzeniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce