Opis stanowiska pracy

- sprzedaż rozpoznawalnego produktu wysokiej jakości (największa światłowodowa sieć we Wrocławiu)
- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami w segmencie B2B.
- zawieranie umów handlowych
- obsługa posprzedażowa Klientów
- badanie potrzeb Klientów i doradztwo

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- znajomość pakietu Office
- wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- podstawowa wiedza z zakresu Internetu/komputerów
- min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów na rynku B2B, preferowane doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
- znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Nasza oferta:
- stałe zatrudnienie
- praca w dynamicznie rozwijającym się zespole, u jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych na Dolnym Śląsku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet socjalny (multisport, prywatna opieka medyczna)
- niezbędne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Grupa kapitałowa KORBANK S.A. - jeden z największych operatorów telekomu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management