Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Menedżer regionu

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:

  • umowa o pracę przez Adecco Consulting, lub umowa B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie 30% od kwoty podstawowej
  • samochód służbowy
  • telefon
  • laptop służbowy
  • dodatkowa opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • ubezpieczenie
  • program zniżek Adecco+Club

Zadania:

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży i utrzymywanie standardów ekspozycyjnych produktów w sklepach
  • koordynacja i kontrola podległego zespołu (10-12 osób)
  • rekrutacja na finalnym etapie oraz wprowadzanie i szkolenie nowych pracowników
  • zarządzanie budżetem
  • obsługa lokalizacji: Poczesna, Częstochowa, Bytom, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Piekary Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie, Lubliniec

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, sprzedaż, marketing
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności negocjacyjne oraz sprzedażowe
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą opcji "Aplikuj", lub o kontakt pod numerem: 723 130 005.

Numer referencyjny: PGMEN/05/19/AS/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.