Opis stanowiska pracy

Firma Energy Composites Sp. z o.o., jedna z największych firm w branży przetwórstwa materiałów kompozytowych, w związku z dynamicznym rozwojem. zatrudni:

MENEDŻERA PROJEKTU
do prowadzenia ambitnego projektu badawczo-rozwojowego

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski / Jastków

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami badawczo- rozwojowymi w zakresie kompozytów, systemów automatyki i sterowania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • motywacja do prowadzenia ambitnych projektów i osiągania zaplanowanych celów
  • doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych z Programów Unijnych i innych
  • umiejętność planowania i realizacji długoterminowych celów
  • otwartość, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do podróży służbowych
  • dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, maszyn i możliwości w zakresie realizacji projektu
  • zarządzanie projektem zgodnie z najlepszymi standardami
  • określanie celów i priorytetów w realizacji projektu
  • koordynowanie i nadzorowanie zespołu w celu osiągnięcia zaplanowanych kamieni milowych każdego z etapów projektu
  • nadzorowanie budżetu projektu
  • monitorowanie harmonogramu prac
  • przygotowywanie metodyki badań i czynny udział w badaniach
  • opracowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej projektu

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ambitny, zakres zadań
  • wsparcie kompetentnego zespołu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpracę z instytutami naukowymi

Prezentacja firmy

Firma z branży energetycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria