Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do Działu Technologicznego Odlewów poszukujemy osoby na stanowisko:

Menedżer projektów

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • premię kwartalną jako dodatkowy składnik wynagrodzenia,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • szkolenia, kursy wspierające rozwój zawodowy,
  • dobrą atmosferę oraz wsparcie na każdym etapie kariery w Lumel Alucast Sp. z o.o.

Menedżer projektów odpowiada za:

  • projekty mające na celu przygotowanie technologicznego zaplecza (narzędzia, formy odlewnicze) dla prac zleconych przez klientów firmy,
  • całościowe zarządzanie ww. projektami (m. in. planowanie, analizowanie, raportowanie kosztów i postępów prac),
  • nadzorowanie kooperacji z dostawcami materiałów dla produkcji narzędzi,
  • rozwój współpracy i pozyskiwanie nowych dostawców.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego mechanicznego,
  • znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości tematyki Project Management,
  • minimum 5 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej, w tym co najmniej 3 lat na stanowisku kierowniczym,
  • wiedzy z zakresu przygotowania narzędzi,
  • znajomości systemu SAP, głównie modułu PS (Project System),
  • doświadczenia w negocjacjach handlowych.

Prezentacja firmy

Głównymi obszarami działalności LUMEL ALUCAST Sp. z o. o. są: produkcja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inżynieria