Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę przy tworzeniu, a później zarządzaniu sklepem online z odżywkami, suplementami diety, akcesoriami kulturystycznymi.
Możliwa praca zdalna polegająca na wprowadzaniu produktów do systemu, wycenach, wprowadzaniu i pisaniu tekstów do sklepu internetowego.

Wymagania

- znajomość branży
- dobra znajomość obsługi komputera (office, sklep online)
- komunikatywność
- umiejętność pisania tekstów na stronę www
- umiejętność poruszania się po Internecie
- dyspozycyjność w godzinach pracy

Prezentacja firmy

Xentra Electric sp z o.o. <br/>Podwisłocze 46 <br/>35-309 Rzeszów <br/>t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing