Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży meblarskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

MENEDŻER PRODUCKJI

Miejsce pracy: okolice Częstochowy
Region: śląskie

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

• Efektywne zarządzanie produkcją mebli tapicerowanych
• Kierowanie zespołem pracowników produkcyjnych (10 i więcej)
• Stała optymalizacja przebiegu procesów produkcyjnych
• Pośrednie motywowanie zespołu i zaszczepianie dobrej atmosfery pracy
• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów

Oferujemy:

• Możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u naszego klienta
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
• Niezbędne szkolenia stanowiskowe
• Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji (mile widziane doświadczenie w branży mebli tapicerowanych)
• Zdolności przywódcze oraz doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego zespołu
• Umiejętność zarządzania procesem produkcji pod względem jakości, ilości, optymalizacji
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Komunikatywność i doskonała organizacja pracy
• Odpowiedzialność za powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV w języku polskim ze zdjęciem za pośrednictwem portalu Infopraca.

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 125/7
53-317 Wrocław
Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji