DOUGLAS POLSKA Sp. z o.o.
Wyślij swoją aplikację do naszej Perfumerii na stanowisko:

Menedżer Perfumerii Douglas

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zakres zadań:

  • Zapewnienie funkcjonowania podległej Perfumerii zgodnie z obowiązującym prawem oraz wewnętrznymi procedurami w zakresie sprzedaży, logistyki, administracji oraz zarządzania personelem
  • Realizacja rocznych planów sprzedaży
  • Zapewnienie uprzejmej i fachowej obsługi Klienta w zgodzie ze standardami firmy

Profil idealnego kandydata:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w handlu
  • Zorientowanie na klientów, pracowników i wyniki
  • Umiejętność zarządzania personelem w zakresie
  • motywowania, rozwoju oraz inspirowania zespołu
  • Umiejętność planowania i organizowania
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Kreatywność i innowacyjność
  • Otwartość na zmiany i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji