Opis stanowiska pracy

PRACA W WYBRANEJ LOKALIZACJI: Katowice / Kraków / Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rekrutacja współpracowników (agenci nieruchomości),
  • rozwój współpracowników zrekrutowanych (dbałość o prawidłowy proces wdrożenia),
  • nadzór nad budową struktury agentów w podległym oddziale z uwzględnieniem celów biznesowych,
  • zarządzanie oddziałem w tym wspieranie i motywowanie zespołu zgodnie z procedurami organizacji,
  • nadzór nad pracą oddziału i jego stała rozbudowa, raportowanie do zwierzchników,
  • monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • bardzo bogaty pakiet szkoleń,
  • wsparcie ekspertów,
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • współudział w budowaniu nowoczesnej firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa + premie miesięczne i roczne).

Wymagania

  • Przynajmniej podstawowa znajomość branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • wysokie zdolności przywódcze, z zakresu zarządzania i budowania zespołów,
  • umiejętność wyznaczania celów, planowania,
  • profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, silne poczucie odpowiedzialności,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
  • komunikatywność (warunek konieczny),
  • bardzo dobra organizacja pracy (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

Keller Williams Realty to światowy lider w pośrednictwie obrotu nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
miesięczne i roczne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management