Menedżer / Manager (Kierownik do spraw rozwoju)

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wydział Form Przemysłowych

Wydział Form Przemysłowych – powstał w 1964 roku jako pierwszy wydział wzornictwa w Polsce. 50 lat historii zobowiązuje nas do odpowiedzialnego patrzenia w przyszłość. Mamy ambicje kształcić projektantów zmieniających świat na lepszy. Profesjonalistów skutecznie funkcjonujących w warunkach rynkowych. Ekspertów, którzy poprzez zrównoważone działania, pełne empatii i zrozumienia dla dynamicznie zmieniającego
się świata, będą odgrywali istotna rolę w kreowaniu naszej przyszłości.

Menedżer/ Manager (Kierownik do spraw rozwoju)

Szukamy osoby, która pomoże wykorzystać nasz potencjał w budowaniu silnej, rozpoznawalnej w kraju i za granicą marki WFP. Mamy nadzieję, że aktywna rola
w kontaktach ze światem biznesu, nauki, technologii i kultury, oraz współtworzenie strategii rozwoju Wydziału, zaowocuje spełnieniem wspólnych ambitnych celów.

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

• Współtworzenie i realizowanie strategii rozwoju Wydziału Form Przemysłowych

• Przygotowywanie i współtworzenie ofert współpracy z podmiotami zewnętrznymi

• Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
  (instytucje, firmy, organizacje)

• Utrzymywanie relacji ze współpracującymi podmiotami

• Pozyskiwanie partnerów do przeprowadzenia staży i praktyk studenckich

• Pozyskiwanie sponsorów dla realizowanych działań Wydziału

• Pozyskiwanie źródeł finansowania do realizacji bieżących zadań i rozwoju Wydziału

• Reprezentowanie Wydziału na targach, konferencjach, spotkaniach

• Czynny udział w kształtowaniu wizerunku Wydziału

• Koordynowanie działań zespołu do spraw współpracy

• Aktywna współpraca z wydziałowym zespołem ds. promocji

Chcemy, aby dołączyła do nas osoba, która:

• Rozumie (lub jest gotowa poznać i zrozumieć) specyfikę działania Szkoły Projektowej

• Jest pracowita, samodzielna i dynamiczna

• Łatwo nawiązuje kontakty i lubi prace z ludźmi

• Ma pomysły i nie boi się ich realizować

• Jest uczciwa i lojalna

• Jest zmotywowana i zorientowania na osiąganie celów

• Dobrze czuję się w biznesowym (również międzynarodowym) otoczeniu

• Nie boi się odważnych, niekonwencjonalnych rozwiązań

Niezbędne minimum, które Powinnaś/ Powinieneś spełniać, by z nami współpracować:

• Wyższe wykształcenie

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Doświadczenie w zarządzaniu, tworzeniu i realizacji strategii

• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Na Twoją korzyść przemawiać będzie:

• Doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu strategii rozwoju

• Doświadczenie we współpracy B2B

• Znajomość branży projektowej,

• Znajomość procesów towarzyszących projektowaniu

  i wdrażaniu nowych produktów i usług

My zapewnimy Ci:

• Swobodę działania

• Przyjazną, nieformalną atmosferę w pracy

• Realny wpływ na kształtowanie wizerunku Wydziału

• Otwartość na ciekawe pomysły

• Pracę w młodym zespole

• Motywacyjny system wynagradzania

• 2 letni kontrakt Menedżerski z możliwością przedłużenia

Aplikacje w języku polskim lub angielskim wraz z CV

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wydział Form Przemysłowych – powstał w 1964 roku jako pierwszy wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management