Menedżer Klienta Biznesowego

Bank Pekao S.A.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pion Bankowości Detalicznej
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce oraz częścią jednej z najdynamiczniej rozwijających się instytucji finansowych w Europie – Grupy UniCredit. Jeśli chcesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i międzynarodowych programów rozwojowych, teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Zadania:

  • Utrzymywanie i rozwijanie długofalowych i trwałych relacji z Klientami w celu zwiększenia sprzedaży produktów i usług bankowych;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów dla Banku;
  • Bieżąca obsługa Klientów Biznesowych, w tym informowanie Klientów o pełnej ofercie produktów i usług oraz przygotowywanie zindywidualizowanych ofert;
  • Opracowywanie planów i strategii sprzedaży;
  • Monitorowanie swojej efektywności sprzedażowej oraz realizacji wykonanych zadań;
  • Monitorowanie jakości współpracy Klientów z Bankiem.

Oferujemy:

  • Pracę w Banku będącym liderem w Polsce i Europie;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy w strukturach międzynarodowej instytucji finansowej;
  • Bogatą ofertę programów rozwojowych i system szkoleń;
  • Wiele wyzwań w codziennej pracy,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości, zarządzania lub kierunków pokrewnych;
  • Minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży w banku lub instytucji finansowej;
  • Kompleksowej wiedzy w zakresie produktów bankowych, procesu kredytowego, analizy ekonomiczno-finansowej, rynku lokalnego i konkurencji, a także przepisów prawa bankowego;
  • Bardzo dobrej znajomości technik sprzedaży, a w tym technik skutecznej komunikacji, negocjacji i prezentacji;
  • Dynamizmu w działaniu i zaangażowania;
  • Etyki zawodowej i wysokiej kultury osobistej;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV i LM
za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”  znajdującego się pod ogłoszeniem lub na
adres e-mail podany poniżej, wpisując w temacie: IP/047, Gorzów Wielkopolski

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.