Menedżer/Kierownik Zespołu Handlowców

Barbara Kowalczyk

44-196 Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

ING Usługi Finansowe S.A. od 167 lat dba o przyszłość finansową swoich Klientów, oferując szeroki wachlarz produktów i usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menedżer Zespołu Sprzedażowego

Zakres zadań:
-zarządzanie zespołem podległych Przedstawicieli/Handlowców
-motywowanie oraz rozwój podległego zespołu
-coaching Przedstawicieli
-szkolenie oraz wdrażanie do pracy nowych Przedstawicieli
-realizacja wyznaczonych celów biznesowych
-rozliczanie ilościowe i jakościowe pracy Przedstawicieli

Od Kandydatów oczekujemy:
-umiejętności motywowania zespołu
-bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
-silnej orientacji na cel
-wykształcenia minimum średnie
-niekaralności
-doświadczenia w zarządzaniu zespołem (lub budowaniu zespołu) Handlowców/Przedstawicieli Handlowych
-mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie: część stała + prowizja +
dodatek finansowy na paliwo
-benefity pozafinansowe: karta medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, program emerytalny, wycieczki
-pracę w stabilnej i bardzo rozpoznawalnej instytucji finansowej
-możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
-ciekawe wyzwania zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z załączeniem niniejszej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

ING, dawniej Nationale-Nederlanden od lat pomaga w planowaniu prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca