Menedżer / handlowiec w sklepie internetowym (sprzedaż na allegro)

DMR Net Sp. z o.o.

Kraków, 30-103, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się spółka działająca w obszarze sprzedaży internetowej poszukuje kreatywnej, pracowitej osoby z ciekawymi pomysłami do prowadzenia sklepu internetowego, sprzedaży na allegro, kontaktu z hurtowniami i poszukiwaniu nowych produktów do sprzedaży.

Zakres obowiązków:

- obsługa allegro, wystawianie nowych aukcji, przedłużanie, wyróżnianie itp,
- analiza rynku i wybór nowych produktów do sprzedaży,
- fotografowanie oraz opisywanie nowych produktów,
- dbanie o rozwój istniejących sklepów,
- kontakt z hurtowniami: negocjacje cen, śledzenie nowości, zamawianie towaru,
- dbanie o stany magazynowe,

Mile widziane:

- bogate doświadczenie w sprzedaży w serwisie aukcyjnym allegro,
- znajomość rynku internetowego i systemu sprzedaży w Internecie,
- student studiów zaocznych

Oferujemy:

- pracę w biurze w centrum Krakowa,
- wynagrodzenie stałe + liniowy udział w wypracowanych zyskach (wysokie zarobki),
- pomoc w rozwoju i osiąganiu coraz to lepszych wyników sprzedażowych,
- dobrą atmosferę w pracy,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- nieograniczony dostęp do pysznej, świeżej kawy,
- w upalne dni klimatyzowane biuro,

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży przez Internet, Allegro itp. poparte konkretnymi wynikami,
- zaangażowania i otwartego umysłu na nowe pomysły i rozwiązania,
- zadaniowego podejścia do pracy – osoby nastawionej na zwiększenie sprzedaży
- otwartości na rozwój i szukanie skutecznych ścieżek do osiągnięcia wyznaczonych celów,
- skuteczność w działaniu

Prezentacja firmy

Spółka zajmuje się prowadzeniem kilku sklepów internetowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż