Menedżer ds. Usług (Soft Services)

Sodexo Polska Sp. z o.o.

Augustów, podlaskie

Opis stanowiska pracy

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Menedżer ds. Usług (Soft Services)

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

zarządzanie usługami i podwykonawcami usług oferowanych Klientowi, w tym - przede wszystkim – zarządzanie odpadami, utrzymanie czystości i utrzymanie terenów zewnętrznych. Wybrana osoba będzie odpowiadała między innymi za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem, planowanie i realizowanie założonych rezultatów finansowych, dbanie o najwyższe standardy obsługi Klienta.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu usługami  - ze szczególnym uwzględnieniem usług utrzymania czystości
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność nadawania priorytetów i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania relacji z Klientem
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację będzie atutem
  • Aktualna książeczka sanepid – mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu – naszym priorytetem jest awans wewnętrzny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Sodexo Polska Sp. z o.o. jest częścią Sodexo Group – światowego lidera w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca