Menedżer ds. sprzedaży

Metal-Pack Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych
• budowanie i umacnianie wizerunku firmy
• przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów
• doradztwo techniczne oraz przyjmowanie zamówień
• koordynacja dostaw towarów we współpracy z działem logistyki
• dbałość o prawidłową ekspozycję produktów, dostarczenie materiałów informacyjnych i reklamowych
• prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych oraz raportowanie przełożonemu

Wymagania

• wykształcenie min. licencjat
• min. roczne doświadczenie w handlu//sprzedaży - warunek konieczny
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, pakiet Office, Internet
• znajomość jęz. angielskiego min. B2
• mile widziana znajomość jęz. ukraińskiego lub rosyjskiego
• umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
• umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem
• gotowość do częstych podróży służbowych
• zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu
• prawo jazdy kategorii "B" i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Firma Favor Ltd.(przedstawicielstwo w Polsce: Metal-Pack Sp. z o.o.) jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi