MENEDŻER DS. SPRZEDAŻY

filtrujemypowietrze.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem rynku w zakresie zapewnienia wysokiej jakości powietrza. Usuwamy wszelkie niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia i mikroorganizmy w miejscu Twojej pracy. Na terenie naszego kraju jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń holenderskiej firmy EUROMATE PURE AIR - światowego lidera w dziedzinie oczyszczania powietrza. Nasza technologia to idealne rozwiązanie dla każdego.

Aktualnie, poszukujemy do naszego DZIAŁU SPRZEDAŻY najlepszych specjalistów na stanowisko:

Jeśli masz sukcesy:

  • We wdrażaniu nowoczesnych i kreatywnych metod dotarcia do potencjalnych klientów,
  • W tworzeniu spersonalizowanych ofert, po których klienci dzwonią właśnie do Ciebie,
  • W skutecznym pozyskiwaniu rekomendacji od klientów

Oraz:

  • Konsekwentnie dążysz do wyznaczonego celu
  • Budujesz relacje partnerskie z klientem już po pierwszym telefonie lub spotkaniu
  • Masz doświadczenie w kontakcie telefonicznym i/lub bezpośrednim
  • Bardzo dobrze organizujesz własną pracę

DOŁĄCZ DO NAS

Zaoferujemy Ci:

  • Wybór formy współpracy (umowę o pracę, umowę o współpracę)
  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, stawkę za umówione spotkanie oraz prowizję od sprzedaży
  • Pracę od poniedziałku do piątku i elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży a także niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój w ramach struktur naszej organizacji

Wyślij CV za pomoca opcji "Aplikuj" bez listu motywacyjnego.

Nie zapomnij dopisać w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynku w zakresie zapewnienia wysokiej jakości powietrza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca