Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2016.

Menedżer ds. Sprzedaży Usług i Planowania w dziale Zamówień Publicznych

Warszawa, mazowieckie

HR Progress Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Menedżera ds. Sprzedaży Usług i Planowania w dziale Zamówień Publicznych.

Zakres obowiązków:
- analizowanie SIWZ,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- przygotowywanie ofert przetargowych i kalkulacji kosztów,
- stałe monitorowanie rynku,
- dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami
- realizacja założonego budżetu.

Oferujemy:
- zatrudnienie w na podstawie umowy o pracę u klienta
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

- minimum 2- letnie doświadczenie w planowaniu usługi porządkowo-czystościowej
- doświadczenie w zakresie sporządzania kalkulacji oraz planowania kosztów
- umiejętność obsługi MS Office (w szczególności Excel)
- mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów publicznych
- umiejętności komunikacyjne
- samodzielność, odpowiedzialność i kreatywność
- znajomość zasad przygotowywania ofert w oparciu o Ustawę Prawo Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem
- wysoka kultura osobista

HR Progress oferuje usługi w zakresie pracy tymczasowej, administrowania personelem... oraz rekrutacji i selekcji kadr.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management