Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży

Klient InfoPraca

Olsztyn, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Silny i stabilny światowy lider w swojej branży, obecny w Polsce od 2006 roku poszukuje osób na stanowisko:

Którego zadaniem będzie rozwój zespołu oraz portfela klientów.

Zapewniamy:

  • Jasne zasady współpracy i wynagrodzenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia rozwojowe oraz narzędzia pracy
  • Określoną ścieżkę kariery
  • Atmosferę sukcesu
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna)

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w zakresie budowania relacji biznesowych (minimum 2 lata)
  • Przedsiębiorczość i niezależność w podejmowaniu decyzji
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)

Jeśli chcesz realizować cele swoje, nie swojego szefa, a przy tym zarabiać ponadprzeciętnie, zaufaj swojej intuicji i wyślij aplikację

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi