Menedżer ds. rozwoju sieci dystrybucji

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta, nowoczesnego przedsiębiorstwa oferującego kompleksowe rozwiązania dystrybucji artykułów wykończenia wnętrz, dostarczającego najnowsze trendy, dla którego zadowolenie Klienta zawsze jest na pierwszym miejscu, poszukujemy osoby na stanowisko Menedżera ds. rozwoju sieci dystrybucji z branży ogólnobudowlanej.

Nr referencyjny: BDM/03/2015
Lokalizacja: Warszawa/ Otwock

Zakres obowiązków:

- Współpraca z bieżącymi Klientami, jak i pozyskiwanie nowych projektów – odpowiedzialność za budowę sieci dystrybucji
- Profesjonalna obsługa Klienta w zakresie sprzedaży oferowanych produktów
- Tworzenie oraz realizacja strategii sprzedaży
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Monitorowanie oraz analiza rynku i działań konkurencji
- Reprezentowanie firmy na targach branżowych
- Gotowość do stawiania się (przynajmniej raz w tygodniu) w siedzibie firmy, która mieści się w okolicy Otwocka

Oferujemy:

- Wynagrodzenie składające się z części stałej + premie uzależnione od wyników sprzedażowych
- Dużą samodzielność w działaniu
- Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
- Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży asortymentu z branży ogólnobudowlanej (atutem będzie doświadczenie w sprzedaży podłóg)
- Znajomość zagadnień związanych z budowaniem sieci dystrybucji
- Bardzo dobre umiejętności zarządcze (docelowo stanowisko jest zorientowane na budowę zespołu handlowców)
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, obejmujących podróże na obszarze całej Polski
- Bardzo dobra organizacja pracy, wytrwałość w dążeniu do celu
- Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management