Menedżer ds. Odszkodowań

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest instytucja na rynku pomocy prawnej. W zakresie jej działań jest m.in. profesjonalna pomoc prawna dla osób poszkodowanych w wypadkach oraz dla ich bliskich. Obecnie poszukujemy:

Menedżer ds. OdszkodowańMiejsce pracy: Łódź

Jeśli jesteś osobą mobilną, komunikatywną i lubisz pomagać innym, ta oferta jest dla Ciebie!

Nastaw się na wzorowe warunki pracy. Zamiast skostniałych struktur, nasz klient daje Ci realną możliwość kształtowania swojej kariery, jak i poziomu wynagrodzenia. Do tego na każdym etapie swojej pracy dostaniesz systematyczne, rzeczowe wsparcie, które zwielokrotni efekty Twoich działań.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie bardzo dobrych relacji;
  • Wspieranie klientów w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji;
  • Stała komunikacja z klientami;
  • Monitorowanie przebiegu prowadzonych spraw;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej lub finansowej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów;
  • Proklienckie nastawienie;
  • Empatia;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Najlepszy na rynku system wynagrodzenia (wynagrodzenie wstępne za każdą podpisaną umowę + prowizja);
  • Pracę u wiarygodnego pracodawcy;
  • Łatwy i przyjazny proces podpisywania umów;
  • Rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i prawnych;
  • Możliwość pracy w parach sprzedażowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.