Menedżer ds. marketingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Zapewnienie kierownictwu organizacji wsparcia z zakresu marketingu dla poszczególnych produktów i usług;
  • Tworzenie planów marketingowych dla poszczególnych produktów i usług;
  • Prowadzenie i ewaluacja kampanii promocyjnych we współpracy z poszczególnymi zespołami;
  • Zapewnienie obsługi projektów Klienta pod kątem zgodności z wewnętrzną polityką Klienta;
  • Nadzór nad wykonaniem przydzielonego budżetu na cele marketingowe;
  • Koordynowanie projektów dotyczących kampanii i wydarzeń promocyjnych;
  • Dostosowywanie materiałów globalnych do lokalnych warunków, w porozumieniu ze studiem graficznym;
  • Dbanie o kontakty wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Tworzenie planów marketingowych wraz z budżetowaniem;
  • Tworzenie efektywnych planów komunikacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - licencjat; ukończone studia z zakresu marketingu będą atutem
  • Kilkuletnie doświadczenie w marketingu;
  • Płynna znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie co najmniej C1;
  • Umiejętności pracy w grupie;
  • Dbałość o jakość i terminowość pracy;
  • Umiejętność zarządzania mniejszymi projektami i ryzykiem.

Inne wymagania:
Uprawnienie do pracy w Polsce.

Oferujemy:

  • Umowę na czas określony 6 miesięcy - 30 godzin tygodniowo;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez naszego Klienta;
  • Przyjazną atmosferę.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: MS/2/05/12/17/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.