Menedżer ds. Marketingu Internetowego

Redo Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące zadania:

  • wdrożenie sklepu internetowego – współopracowanie strategii, mechanizmów funkcjonowania, kluczowych aspektów marketingowych,
  • współpraca przy optymalizacji SEO i kontrolowanie efektów tych działań,
  • planowanie, wdrażanie i analiza kampanii e-marketingowych,
  • tworzenie pozytywnego wizerunku marki w sieci,
  • administrowanie sklepem internetowym, opracowywanie pod względem graficznym jak i merytorycznym aktualności,
  • tworzenie strategii marketingowej na portalach społecznościowych: Facebook oraz na portalach sprzedażowych: Allegro,
  • przygotowywanie promocji sprzedażowych,
  • analiza kluczowych wskaźników i ich optymalizacja,
  • nawiązanie współpracy z innymi portalami, wydawnictwami, czasopismami oraz sklepami stacjonarnymi,
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania

♣ doświadczenie w pracy w sklepie internetowym w branży odzieżowej - warunek bardzo mile widziany,

♣ znajomość zasad funkcjonowania sklepów internetowych,

♣ znajomość narzędzi wspomagających funkcjonowanie sklepów internetowych jak SEO/SEM, remarketing, integracje z systemami zewnętrznymi, itp. oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce,

♣ znajomość praktyczna funkcjonowania firmowych stron w portalach społecznościowych i w obszarze blogosfery,

♣ umiejętność podstawowej obsługi programów graficznych,

♣ kreatywność oraz inicjatywa - traktujemy ją jako podstawę do stałego wzrostu i osiągnięcia sukcesu,,

♣ znajomość języka angielskiego,

♣ prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Redo Polska Sp. z o.o. to producent i importer bielizny na terenie Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce