Menedżer ds. handlu zagranicznego

Osadkowski S.A.

Oleśnica k. Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Osadkowski SA skupia wokół siebie ludzi, dla których wyzwaniem jest tworzenie otaczającej rzeczywistości nadając jej nowe kierunki. Wierzymy, że to właśnie ludzie z ich profesjonalizmem i chęcią rozwoju stanowią o sile naszej firmy. Kierujemy się zasadami prawości i uczciwości budując partnerskie relacje w biznesie.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko

MENEDŻER DS. HANDLU ZAGRANICZNEGO

miejsce pracy: Oleśnica

Zakres zadań:

  • Obsługa kluczowych klientów biznesowych
  • Współpraca z klientami na rynkach zagranicznych oraz krajowym
  • Monitorowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozpoznawanie, analizowanie potrzeb klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i realizacja planów sprzedażowych
  • Promowanie wybranych grup produktowych
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych

Wymagania:

  • Znajomość rynku rolnego
  • Doświadczenie w branży pestycydowej, nasiennej i nawozowej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętności negocjacyjne rozwinięte na wysokim poziomie
  • Umiejętność analizy, dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność, nastawienie na cel
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoki standard pracy i niezbędne narzędzia (telefon, samochód, laptop)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Termin składania aplikacji: 14.04.2017

W liście motywacyjnym proszę krótko opisać doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym lub firmie z branży rolnej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Top management, Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca