Menedżer Biura Obsługi Klienta

HTTPS

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy agencją interaktywną. W 2011 roku zajęliśmy piąte miejsce w rankingu firm SEM/SEO, który ukazał się w raporcie "Internet Standard 2K11". Spółka istnieje na rynku od ponad 9 lat, zatrudniamy ponad 80 osób, które obsłużyły ponad 9000 przedsiębiorstw z całej Polski. Internet Plus jest certyfikowanym partnerem Google w zakresie linków sponsorowanych. W 2012 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który potwierdza wysoką jakość świadczonych usług w zakresie pozycjonowania, prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, aktualizacji stron WWW oraz zarządzania profilami w sieciach społecznościowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem kilku osób
  • zarządzanie projektami z zakresu jakości obsługi Klienta
  • nadzór nad przestrzeganiem przyjętych przez firmę standardów obsługi Klienta
  • planowanie, tworzenie i udoskonalanie standardów obsługi Klienta
  • prowadzenie szkoleń i coachingów dla zespołu
  • tworzenie raportów, analiz i audytów
  • bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem (codzienna obsługa)

Oczekiwania względem kandydata:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • zdolności przywódcze oraz koordynacyjno-organizacyjne
  • doświadczenie w obsłudze Klienta roszczeniowego
  • asertywność, orientacja na cel i charyzma
  • wysokie umiejętności komunikacyjne (wyraźna wymowa, poprawność stylistyczna, znajomość zasad interpunkcji oraz ortografii, “uśmiech w głosie”)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • dostęp do nowych technologii
  • udział w ciekawych projektach
  • stałe wyzwania

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać do 15.10.2016.