MENAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Klient infoPraca.pl

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma będąca liderem na polskim na rynku pożyczek pozabankowych od 12 lat w Polsce poszukuje ludzi otwartych, bystrych, nastawionych na cel.

Nie godzisz się na szarość życia w korporacji?

Szukasz pracodawcy, który dostrzeże potencjał, osiągnięcia i u którego naprawdę możesz się rozwinąć?

Zostań Team Menagerem!

Aktualnie poszukujemy LIDERA: do nowego Biura w PIASECZNIE.

Jako Team Menager będziesz zajmował się:

  • rekrutacją nowych członków swojego zespołu,
  • wdrożenie i rozpoznawanie na bieżąco potrzeb szkoleniowych nowych doradców,
  • zarządzaniem pracą podległej grupy doradców finansowych,
  • analizą i raportowaniem wyników sprzedażowych,
  • inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych,
  • prowadzeniem regionalnych inicjatyw marketingowych.

WYMAGAMY:

  • co najmniej rocznego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi,
  • podstawowej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power point, Outlook, Internet),
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych,
  • niekaralności.

Sukces w naszej firmie opiera się na sukcesie naszych pracowników, dlatego wybranym osobom OFERUJEMY:

  • podstawę 3500zł + premia uzależnione od wyników,
  • bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę),
  • wsparcie marketingowe (m.in. kontakty do potencjalnych klientów, pakiet materiałów poligraficznych),
  • pracę w przyjaznej firmie, nastawionej na współpracę,o kulturze organizacyjnej międzynarodowej korporacji finansowej.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Nie zapomnij o dopisku:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Prezentacja firmy

FIRMA O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość