MENAGER SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ NA RYNEK POLSKI ORAZ RYNKI ZAGRANICZNE

Consalnet Sp. z o.o.

67-300 SZPROTAWA, lubuskie

Opis stanowiska pracy

FOR WALL -lider w produkcji (druk digitalny wielkoformatowy) i sprzedaży dekoracji ściennych ( fototapet, tapet, obrazów na kanwasie), w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje zdolnej i doświadczonej w branży osoby na stanowisko menager sprzedaży internetowej.

Ogólny zakres obowiązków:

-umieszczanie ofert i aukcji internetowych w sklepach internetowych, na portalach typu allegro, Ebay, amazon itp.

-opieka nad klientami i doradztwo telefoniczne i mailowe

-przygotowywanie listy zamówień

-monitoring rynku internetowego

-do zakresu obowiązków nie należy logistyka wysyłek towarów

Wymagania

Wymagania podstawowe i konieczne:

-biegła znajomość obsługi sklepów internetowych, portali typu allegro, Ebay, amazon itp

-duże doświadczenie branżowe.

-biegła znajomość jezyków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego ( znajomość kilku z nich będzie dodatkowym atutem )

Informacje dodatkowe:

-praca w młodym i kreatywnym zespole w miłej atmosferze

-stanowisko wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia i programy

-możliwość rozwoju zawodowego

-możliwosć aktywnego uczestnictwa w tworzeniu ciekawych projektów

-praca w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

-wysokie zarobki

-mieszkanie służbowe ( lubuskie) lub praca w systemie Home Office

Prezentacja firmy

FOR WALL-lider w produkcji (druk digitalny wielkoformatowy) i spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing